Pokud nějaký odkaz nefunguje, napište mi na mail milujemepokemony@gmail.com, nebo napište do komentáře!

První díly

16. února 2013 v 17:33 | Nariko/Sen/Erza |  Naruto

Naruto, je to japonský anime seriál, který je (jako valná většina anime seriálů) kreslen podle mangy. Tento příběh vás doslova pohltí svým dějem.


Naruto

Hlavní postavou, jak už název vypovídá, je Naruto. Je to ninja, který žije ve Skryté Listové vesnici (Konoha). Nemá své rodiče ani své přátelé. Tento pocit ho vede k neustálému sebe upozorňování. Dělá průšvihy, za které musí většinou odpovídat. On se však nikdy nedá přesvědčit, aby nechal všech okolností a raději se snažil složit maturitu na ninjovské Akademii, kde už poněkolikáté opakuje ročník.

Lidé ve vesnici ho nenávidí a odsuzují z důvodu, který Naruto prozatím neví.


Akademie

Při složení maturity na ninjovské Akademii, kdy se z nováčků mají stát Geninové (nižší třída ninjů). Naruto jako jediný neuspěje.

Iruka, učitel na ninjovské Akademii ho nechce nechat postoupit. I tak se za něj však přimluví jeden ze zkoušejících Mizuki.


Mizuki

Ten však Narutovi poradí, aby z vesnice ukradnul zakázaný Svitek Pečetí, ve kterém je ukryta velká síla. Mizuki však chce Naruta jen špatně zmanipulovat.


Iruka

Po té, co Naruto svitek ukradne, se ho vydávají hledat ostatní z vesnice. Jako prví k němu však přiběhne Iruka-sensei (titul mistra "učitele"). Ten zjistí, že veškerou chybu udělal Mizuki. Chce tedy Naruta ochránit.

Nestačí však zabránit tomu, aby Mizuki řekl Narutovi pravdu o tom, kdo vlastně je.
Kyuubi


Každý z vesnice zná legendu o démonu Kyuubi (Devítiocasá prokletá liška). Když se Naruto narodil Kyuubi napadnul Skrytou listovou. Čtvrtý Hokage (titul vůdce vesnice) ho však dokázal zastavit tím, že démona zapečetil do Naruta. Tím pádem se z něho stal Jinchuuriki (osoba, která má ve svém nitru démona).

Proto celá vesnice vidí Naruta jako někoho, kdo má v sobě zlo.


KageBunshin no Jutsu

Pro Naruta je to těžké přijmout. Ale rozhodne se pomoci svému mistru Irukovi. Ze Svitku Pečetí se naučí techniku KageBunshin no Jutsu (technika stínového klonování, kterou Mizukiho snadno porazí.Po tomto Iruka-sensei uzná Naruta jako Genina a dává mu čelenku se znakem Skryté listové, jako znak že už patří do světa ninjů.


Tím se Naruotiv ještě více upevní jeho sen stát se Hokage své vesnice!Tento článek je jen úvodem do děje tohoto seriálu. Shrnutí několika málo prvních dílů
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama