Pokud nějaký odkaz nefunguje, napište mi na mail milujemepokemony@gmail.com, nebo napište do komentáře!

Duben 2013

Natsu Dragneel

25. dubna 2013 v 20:29 | Michigo/Akira/Mareep |  Fairy tail
Natsu je lehkomyslný,tvrdohlavý,přátelský,oddaný avšak zabedněný(jako snad každá hlavní postava v anime ;D) mág z Fairy tailu. Pro své přátele by položil i život. A čím větší má vztek, tím větší má sílu.
Natsu používá jednu ze ztracených magií- Ohnivou dračí magii. A jak k ní vlastně přišel?
Když byl Natsu ještě úplně malý, našel ho ohnivý drak Igneel. Začal se o něj starat. Naučil ho číst, psát a mluvit, a taky ho naučil tuto silnou magii. Jednoho dne, konkrétně 7. 7. roku 777 Igneel zmizel (nejenom on,ale také všichni dračí "pěstouni" jak Natsu později zjistí). Natsu ho všude hledá, až jednou natrefí na cech Fairy tail, ke kterému se přidá.
Asi nejvíce se skamarádí s Erzou a Greyem, ale oba ho štvou. S Greyem se pořád perou (až doteď ;D) a Erza mu dává doučování v psaní,čtení...... protože Natsu si neuměl dát dohromady písmena...
...A po jednom takovém doučování půjde naštvaný do lesa, kde si na strom namaluje Erzu s Greyem a bude donich mlátit a mlátit, až mu z nebe spadne na hlavu velké vajíčko. Přitom ho potkává Lissana, kterou pak ještě zachrání před lesním Vulcanem. A tak začíná jejich velké přátelství.
Natsu si myslí, že našel dračí vejce, a chce ho nechat vylíhnout. Nikdo ho v tom nepodporuje, kromě Lissany. A tak se o něj začnou společně starat.
A jednoho dne se to vajíčko samozřejmě začne klubat. Avšak nevylíhne se z něj drak, ale malý modrý kocourek s křídly. Najednou se všichni z cechu nějak uklidní a začnou se radovat, jen tak z ničeho nic. Proto ho Natsu s Lissanou pojmenují Happy (štěstí). Tak se o něj starají dál, až jednou dospějí do věku 15 let. Lissana se svými staršími sourozenci Elfmanem a Mirajane, půjdou společně na misi třídy S. Jenže, nešťastnou náhodou se stane nehoda, při které Lissana zemře.
POZOR SPOILER!!!: O 2 roky později Natsu potkává Lissanu v paralelním světě- Edolasu. Dozví se, že Happy je tzv. Exceed, a že byli ny zem sesláni proto, aby zabili drakobijce. Avšak pak byl jejich úkol pozměněn, na úkol dovést drakobijce do Edolasu. Pomocí drakobijecké magie Natsu a ostatní zachrání celý cech a pak se konečně dostanou zpět do Fiore. Objeví se tam i Lissana, kterou do Edolasu přenesla Anima, aby vyvážila oba světy, protože Lissana v Edolasu skutečně zemřela.

Pokemon- Hry,emulátory- návod ke stažení

18. dubna 2013 v 17:29 | Michigo/Akira/Mareep |  Pokémon
Nevíte jak a kde stáhnout pokémonní hry? Proto jsem si pro vás přichystala podrobný návod jak na to ;D
Co je třeba vědět:
1. Pokémon hry jsou buďto do Gameboye nebo do Nintenda DS nebo Nintenda 3DS, takže i kdybyste si nějakou stáhli, potřebujete nejprve mít stažený emulátor. Avšak jeden emulátor nefunguje na všechny hry.
2. Tyto pokémon hry (už jen emulátory) můžete najít i na uloz.to avšak já raději stahuji z této stránky --> www.coolrom.com
Edit: na coolrom stáhnete už jenom emulátor, na hry najdete odkazy v další části nebo všechny zatím nahrané ZDE (heslo: milujemepokemony)
3. Pokud netušíte, jak stahovat z coolrom raději postupujte podle mého návodu níže ;)

Návod:
1. Stáhněte si emulátor, podle toho, jakou hru chcete hrát. To si vyberte podle následujícího seznamu:


VŠECHNY HRY Z COOLROM BYLY SMAZÁNY, AVŠAK SKORO VŠECHNY JSEM MĚLA A NAHRÁLA VÁM JE NA WEBSHARE :)

CHYBÍ - Yellow, Blue, White, Ranger - Shadows of Almia -> doplním
3.) Gameboy color(to samé jako gameboy advance)
(Pokemon Red, Blue, Yellow, Gold, Silver, Crystal)


Jak stahovat?
Když si daný emulátor chcete stáhnout tak sjedete na té stránce trochu dolů a tam naleznete tuto tabulku. Klikněte na "Download now"


Poté vám vyskočí nové okno..píš okýnko ;D vypadá to asi takhle:


Musíte si počkat, než se vám "vynuluje" ten odpočet, a pak už jen stisknete Download. Emulátor se stáhne a můžete začít hrát! ;)


Emulátor + hra stažená, co teď?
Až si stáhnete, co chcete, otevřte emulátor. Často se stává, že ho budete muset extrahovat (ta blbost na co slouží ta užitečná věcička zvaná winrar :D) ale to jen v té chvíli, pokud soubor s hrou/emulátorem vypadá jako naskládané knížečky na sobě. V takovém případě na něj kliknete pravým tlačítkem a dáte "Extrahovat/Extract files"..

Emulátor máme otevřený!Co teď?Jak začít hru?
Nalevo nahoře vyberte "File"-> "Open File"-> (vyberte ve složce hru kterou chcete hrát)
Hra se pak sama spustí a můžete začít hrát!

Ukládání
Když hru budete chtít uložit, tak klikněte na File-> Save game-> (vyberte si jedno číslo kam to uložíte, pod jedním číslem můžete ukládat kolikrát chcete)
Pak hru normálně můžete zavřít.

Spouštění uložené hry
Když chcete ve hře pokračovat, zapnete emulátor, spustíte hru jako předtím. (File-> Open file-> hra) Když chcete ale pokračovat ve vaší uložené hře, tak kliknete na File-> Load game-> (vyberete si číslo, pod které jste hru uložili)

Ovládání hry
V každé hře to je jinak, ale pokusím se vám alespoň některé přiblížit, nebo poradit vám, která tlačítka můžete zkoušet.

Když budete hrát hry jako např. Pokémon Emerald, tak je to nejjednodušší:
ovládání postavy : šipkami
zrychlení chůze : mezerník
vybrat : Y
zpět : X

Pokud vám to nefunguje, má to emulátor jinak nastavené. V tom případě se můžete podívat do nastavení, jak to má nastavené a popřípadě přenastavit. Nastavení ovládání najdete pod- Config-> Control Config (platí jen pro DesMuMe) a vyskočí vám takováhle tabulka:

Takhle si ovládání můžete snad nastavit, nebo zjistit, co jaké tlačítko představuje


Hry, kde máte "dvě obrazovky" můžete ovládat i myší, ale jenom tu horní část.To je ode mě asi vše. Kdybyste něčemu nerozuměli, tak pište do komentů ;)

vaše adminka Mareep z Milujeme opkémony!!! ;pPoslední úprava- 24.7.2016


Akatsuki

12. dubna 2013 v 21:38 | Nariko/Sen/Erza |  Naruto

Organizace, ve které jsou pouze ninjové třídy S. Jejich cílem je nashromáždit 9 ocasatých démonů, kteří jsou zapečetěni ve svých Jinchuuriki.

Členové Akatsuki tak musejí chytit všechny Jinchuuriki a vytáhnout z nich jejich démona. Následkem této operace je však to, že dotyčný Jinchuuriki zemře.

Žádnému z členů Akatsuki však nedělá problém zabíjet ostatní. Tím, že získají všechny Bijuu (ocasaté démony), mohou zpět přivést deseti ocasatého.

Juubi, démon s deseti ocasy je prvotní démon vesmíru a z jeho částí vytvořil poustevník šesti cest dalších devět démonů.

Všichni členové mají typické černé pláště s dlouhými volnými rukávy a vysokým límcem, na kterém jsou červené mráčky. A jsou rozdělení do týmů po dvou členech. Na čele mají vždy čelenku se znakem své vesnice. Symbol vesnice je však vždy přeškrtnutý.Vůdce Akatsuki je Uchiha Madara. Je to nejmocnější u rodu Uchiha, a který také byl vůdcem tohoto klanu. Jeho úhlavní nepřítel byl kdysi Hashirama, se kterým se později spojil, a založili spolu Skrytou Listovou… To právě on má velké představy o znovuzrození Juubiho.Daidara

Je to nejmladší člen z Akatsuki. Jeho schopnosti jsou v tom, že si z výbušného jílu dokáže vytvořit, nejrůznější postavičky a zvířata, která se dokážou hýbat a posléze vybuchnout.

Jeho nejoblíbenější hláška je "Umění je výbuch" a s tímto názorem dost otravuje svého bývalého partnera z Akatsuki Sasoriho.

Deidara zemře v boji tak, že se sám rozhodne zemřít a proměnit se ve výbuch.


Sasori

Je do dějin zapsán jako mistr v umění loutek. Jeho rodiče zemřeli, když byl velmi malý a starala se o něj babička, která ho k loutkaření také přivedla. Jeho první loutky byly "Máma" a "Táta." Později se v loutkaření tolik zdokonalil, že vyrobil spousty skvělých loutek, který například používá i písečný ninja Kankurou.

Sasori dokonce sám sebe proměnil v loutku. Zemře v boji se svou babičkou a Sakurou.Zetsu

Je zvláštní už na první pohled, na ramenou má dva velké výčnělky, které se dokážou zavřít kolem jeho hlavy a když je otevře, je vidět, že on sám je rozdělen na dvě poloviny těla. Bílou a Černou.

Vypadá jako rostlina a proto ho i Naruto při prvním setkání nazval "Aloe-Vera."

Jeho dvě půlky těla Černá a Bíla mezi sebou komunikují a liší se i v názorech. Dokáže se dokonce bílá část od té černé oddělit. Je to špeh Akatsuki.


Kisame
Ninja ze Skryté Mlžné vesnice. Má obrovskou zásobu čakry. Vzhledem připomíná žraloka, na kterého se umí částečně ve vodě i proměnit. Kdysi u sebe měl velký meč Samehadu, který bral čakru. Ale tento meč mu vzal Killer-Bee.

Uchiha Itachi
Starší bratr Sasukeho, který vyvraždil celý klan Uchia a jediného přeživšího nechal právě svého malého bratra. Je to skvělý uživatel oční techniky Sharinganu a Genjutsu (iluzí). Jeho minulost je velmi zapletená. Zemře v boji se svým bratrem Sasukem, a to tím, že z posledních sil mu předá část své čakry a oční techniku Amaterasu.

Hidan
Tento člen je nábožensky založen a spadá do sekty Jashin (Bůh zla). Nosí u sebe tří čepelovou kosu, kterou využívá k boji. Hidan zabíjí pomocí rituálu a má schopnost, že je téměř nesmrtelný.


Kakuzu
Je to člověk výhradně zaměřený na peníze a vše, co se jich týče. Většinou se stává lovcem odměn, a za mrtvého zločince si může vybrat odměnu. Jeho tělo je tvořeno z černých vláken, které může jakkoli rozdělit. Tato vlákna je možné použít na přišití jakýkoli končetin a to například i Hidanovi hlavy.

Dvojce Kakuzu a Hidan spolu nevycházejí a jediný důvod, proč tato dvojce spolu dokázal přežít dlouho je, že Hidan je nesmrtelný a tak se Kakuzu nestará o jeho bezpečnost.


Konan
Je to jediná dívka z organizace. Do této organizace se dostala společně s jejím přítelem Painem. Není jisté odkud pochází, ale nejspíše z vesnice ukryté v dešti. Tam jí lidé nazývali "Boží Anděl."

Její schopnost se vážně k její zálibě, a to je skládání papírových origami. Už odmalička z malých papírků skládala cokoli, co jí napadlo a po té si z papíru udělala svůj vlastní styl ninjutsu.

Udělala z papíru svou smrtící zbraň.

Dokonce dokáže své tělo rozložit na papírky, což jí dovoluje rychle zmizet.


Nagato
Někdy také známý jako Pein. Je vůdcem Skryté Deštné, a předstíral, že je vůdcem Akatsuki. Svoje dětství prožil s Yahikem a Konan. Ninjutsu je přivedl legendární Jiraya.

Nagato dlouhou dobu není vidět, protože místo sebe ukazuje a nechává jednat jednoho ze svých šesti Peinů. Šest Peinů jsou jeho loutky.

Má nejmocnější oční techniku Rinnegan. A kvůli tomu si Jiraya myslel, že Nagato je revolucionář, který přivede svět k úplnému míru.

Nagato se svými Peiny napadne Konohu. Naruto ho dokáže zastavit a přiměje ho, aby v něj vložil důvěru. Nagato začne věřit, že Naruto dokáže změnit svět a udělá svou mocnou techniku. Tím, že obětuje svůj život, navrátí všechny mrtvé, kteří nepřežili útok na Skrytou Listovou.


Orichimaru

Když byl malý, patřil do týmu společně s Jirayou a Tsunade. Jejich mistrem byl třetí Hokage Hiruzen Sarutobi.

Orochimaru však utekl z listové a přidal se k Akatsuki z jediného důvodu. A to, aby mohl získat techniku Sharingan od Uchiha Itachiho. To mu však nevyšlo a proto se začal zajímat o Sasukeho.
Orichimaru používal spousty zakázaných technik a snažil se přijít na to, jak se stát nesmrtelným.


Erza Scarlet

2. dubna 2013 v 20:48 | Nariko/Sen/Erza |  Fairy tail

Erza je nejsilnější ženou ve Fairy Tail. Její druh magie je "převybavování." Což znamená, že má v paralelním světě koupených přes tisíc druhů brnění, a každé z nich má svou speciální schopnost. Ona ho svou magií jednoduše přivolá na sebe a může s ním bojovat.

Erza je sebevědomá, ctižádostivá a hrdá členka, která si vysloužila přezdívku Titania. Umí však být i citlivá a dokáže pomoci. Sama si uvědomuje, že přátelství a mezilidské vztahy jsou to nejdůležitější, co v životě existuje.


Historie

Erza neměla snadné dětství, byla využívána jako otrok při stavbě nebeské věže (někdy také zvanou jako R-systém). Spolu s dalšími tisíci lidmi stavěla tuto obrovskou magickou věž, která po dokončení měla sloužit k přivolání Zerefa, což je nejsilnější a nejtemnější mág.

V tomto vězení se seznámila s několika dalšími dětmi a to především s Gerrardem, do kterého se i zamilovala.


Jednou se spolu s ostatními pokusila utéct, ale všichni byli dopadeni. Erza zalže, že to ona vymyslela plán k útěku.

Kvůli tomu Erzu zajmou a mučí jí, nemá daleko ke smrti a přijde i o své pravé oko. Gerrard se rozhodne jít jí zachránit. Ale to už je Erza propuštěna. Ještě před tím, než jí stačí zavřít do cely, Erza rozpoutá vzpouru. Vyburcuje tisíce otroků, aby se k ní přidali a pomohli jí k cestě na svobodu.

Vzpoura je velice úspěšná.

Erza se v cele také seznámila se starým mágem Robem, který kdysi patřil do Fairy Tail. Ten se rozhodně obětovat svůj život pro záchranu ostatních.

Erza je rozrušená jeho smrtí a ve vzteku v sobě vyvolá své magické schopnosti.

Otroci tedy vyhrávají a nastupují na lodě, na kterých mohou odplout pryč od Nebeské věže.

Erza jde pro Gerrarda, který je uvězněn místo ní. Ovšem mezitím, co ostatní bojovali, tak se probudí duch Zerefa a ovládne mysl Gerrarda, který se přidá na špatnou stranu.

Spálí všechny lodě a Erze nařídí, aby existenci R-systému uchovala v tajnosti před světem, jinak zabije všechny její přátele.


Poté teleportuje Erzu pryč od Nebeské věže.

Protože si pamatovala znak, který měl na sobě Rob, vydává se do cechu Fairy Tail, kde je uzamčená sama do sebe a s nikým se nebaví.

Jednoho dne jí Makarov (cechmistr) vezme k ženě (Polushka), která jí dokáže vyrobit nové umělé magické oko, které neumí ronit slzy (pouze ve výjimečných případech se jí to "podaří").


Později se seznamuje s ostatními členy cechu a stává se z ní samostatná a silná osobnost, která však nikdy nezapomíná na svou minulost.