Pokud nějaký odkaz nefunguje, napište mi na mail milujemepokemony@gmail.com, nebo napište do komentáře!

Akatsuki

12. dubna 2013 v 21:38 | Nariko/Sen/Erza |  Naruto

Organizace, ve které jsou pouze ninjové třídy S. Jejich cílem je nashromáždit 9 ocasatých démonů, kteří jsou zapečetěni ve svých Jinchuuriki.

Členové Akatsuki tak musejí chytit všechny Jinchuuriki a vytáhnout z nich jejich démona. Následkem této operace je však to, že dotyčný Jinchuuriki zemře.

Žádnému z členů Akatsuki však nedělá problém zabíjet ostatní. Tím, že získají všechny Bijuu (ocasaté démony), mohou zpět přivést deseti ocasatého.

Juubi, démon s deseti ocasy je prvotní démon vesmíru a z jeho částí vytvořil poustevník šesti cest dalších devět démonů.

Všichni členové mají typické černé pláště s dlouhými volnými rukávy a vysokým límcem, na kterém jsou červené mráčky. A jsou rozdělení do týmů po dvou členech. Na čele mají vždy čelenku se znakem své vesnice. Symbol vesnice je však vždy přeškrtnutý.Vůdce Akatsuki je Uchiha Madara. Je to nejmocnější u rodu Uchiha, a který také byl vůdcem tohoto klanu. Jeho úhlavní nepřítel byl kdysi Hashirama, se kterým se později spojil, a založili spolu Skrytou Listovou… To právě on má velké představy o znovuzrození Juubiho.Daidara

Je to nejmladší člen z Akatsuki. Jeho schopnosti jsou v tom, že si z výbušného jílu dokáže vytvořit, nejrůznější postavičky a zvířata, která se dokážou hýbat a posléze vybuchnout.

Jeho nejoblíbenější hláška je "Umění je výbuch" a s tímto názorem dost otravuje svého bývalého partnera z Akatsuki Sasoriho.

Deidara zemře v boji tak, že se sám rozhodne zemřít a proměnit se ve výbuch.


Sasori

Je do dějin zapsán jako mistr v umění loutek. Jeho rodiče zemřeli, když byl velmi malý a starala se o něj babička, která ho k loutkaření také přivedla. Jeho první loutky byly "Máma" a "Táta." Později se v loutkaření tolik zdokonalil, že vyrobil spousty skvělých loutek, který například používá i písečný ninja Kankurou.

Sasori dokonce sám sebe proměnil v loutku. Zemře v boji se svou babičkou a Sakurou.Zetsu

Je zvláštní už na první pohled, na ramenou má dva velké výčnělky, které se dokážou zavřít kolem jeho hlavy a když je otevře, je vidět, že on sám je rozdělen na dvě poloviny těla. Bílou a Černou.

Vypadá jako rostlina a proto ho i Naruto při prvním setkání nazval "Aloe-Vera."

Jeho dvě půlky těla Černá a Bíla mezi sebou komunikují a liší se i v názorech. Dokáže se dokonce bílá část od té černé oddělit. Je to špeh Akatsuki.


Kisame
Ninja ze Skryté Mlžné vesnice. Má obrovskou zásobu čakry. Vzhledem připomíná žraloka, na kterého se umí částečně ve vodě i proměnit. Kdysi u sebe měl velký meč Samehadu, který bral čakru. Ale tento meč mu vzal Killer-Bee.

Uchiha Itachi
Starší bratr Sasukeho, který vyvraždil celý klan Uchia a jediného přeživšího nechal právě svého malého bratra. Je to skvělý uživatel oční techniky Sharinganu a Genjutsu (iluzí). Jeho minulost je velmi zapletená. Zemře v boji se svým bratrem Sasukem, a to tím, že z posledních sil mu předá část své čakry a oční techniku Amaterasu.

Hidan
Tento člen je nábožensky založen a spadá do sekty Jashin (Bůh zla). Nosí u sebe tří čepelovou kosu, kterou využívá k boji. Hidan zabíjí pomocí rituálu a má schopnost, že je téměř nesmrtelný.


Kakuzu
Je to člověk výhradně zaměřený na peníze a vše, co se jich týče. Většinou se stává lovcem odměn, a za mrtvého zločince si může vybrat odměnu. Jeho tělo je tvořeno z černých vláken, které může jakkoli rozdělit. Tato vlákna je možné použít na přišití jakýkoli končetin a to například i Hidanovi hlavy.

Dvojce Kakuzu a Hidan spolu nevycházejí a jediný důvod, proč tato dvojce spolu dokázal přežít dlouho je, že Hidan je nesmrtelný a tak se Kakuzu nestará o jeho bezpečnost.


Konan
Je to jediná dívka z organizace. Do této organizace se dostala společně s jejím přítelem Painem. Není jisté odkud pochází, ale nejspíše z vesnice ukryté v dešti. Tam jí lidé nazývali "Boží Anděl."

Její schopnost se vážně k její zálibě, a to je skládání papírových origami. Už odmalička z malých papírků skládala cokoli, co jí napadlo a po té si z papíru udělala svůj vlastní styl ninjutsu.

Udělala z papíru svou smrtící zbraň.

Dokonce dokáže své tělo rozložit na papírky, což jí dovoluje rychle zmizet.


Nagato
Někdy také známý jako Pein. Je vůdcem Skryté Deštné, a předstíral, že je vůdcem Akatsuki. Svoje dětství prožil s Yahikem a Konan. Ninjutsu je přivedl legendární Jiraya.

Nagato dlouhou dobu není vidět, protože místo sebe ukazuje a nechává jednat jednoho ze svých šesti Peinů. Šest Peinů jsou jeho loutky.

Má nejmocnější oční techniku Rinnegan. A kvůli tomu si Jiraya myslel, že Nagato je revolucionář, který přivede svět k úplnému míru.

Nagato se svými Peiny napadne Konohu. Naruto ho dokáže zastavit a přiměje ho, aby v něj vložil důvěru. Nagato začne věřit, že Naruto dokáže změnit svět a udělá svou mocnou techniku. Tím, že obětuje svůj život, navrátí všechny mrtvé, kteří nepřežili útok na Skrytou Listovou.


Orichimaru

Když byl malý, patřil do týmu společně s Jirayou a Tsunade. Jejich mistrem byl třetí Hokage Hiruzen Sarutobi.

Orochimaru však utekl z listové a přidal se k Akatsuki z jediného důvodu. A to, aby mohl získat techniku Sharingan od Uchiha Itachiho. To mu však nevyšlo a proto se začal zajímat o Sasukeho.
Orichimaru používal spousty zakázaných technik a snažil se přijít na to, jak se stát nesmrtelným.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 y.j. garri y.j. garri | 6. srpna 2014 v 2:06 | Reagovat

čo tak akrualizáciju chcela by som vedieť tvoj názor na shippuden :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama