Pokud nějaký odkaz nefunguje, napište mi na mail milujemepokemony@gmail.com, nebo napište do komentáře!

Natsu Dragneel

25. dubna 2013 v 20:29 | Michigo/Akira/Mareep |  Fairy tail
Natsu je lehkomyslný,tvrdohlavý,přátelský,oddaný avšak zabedněný(jako snad každá hlavní postava v anime ;D) mág z Fairy tailu. Pro své přátele by položil i život. A čím větší má vztek, tím větší má sílu.
Natsu používá jednu ze ztracených magií- Ohnivou dračí magii. A jak k ní vlastně přišel?
Když byl Natsu ještě úplně malý, našel ho ohnivý drak Igneel. Začal se o něj starat. Naučil ho číst, psát a mluvit, a taky ho naučil tuto silnou magii. Jednoho dne, konkrétně 7. 7. roku 777 Igneel zmizel (nejenom on,ale také všichni dračí "pěstouni" jak Natsu později zjistí). Natsu ho všude hledá, až jednou natrefí na cech Fairy tail, ke kterému se přidá.
Asi nejvíce se skamarádí s Erzou a Greyem, ale oba ho štvou. S Greyem se pořád perou (až doteď ;D) a Erza mu dává doučování v psaní,čtení...... protože Natsu si neuměl dát dohromady písmena...
...A po jednom takovém doučování půjde naštvaný do lesa, kde si na strom namaluje Erzu s Greyem a bude donich mlátit a mlátit, až mu z nebe spadne na hlavu velké vajíčko. Přitom ho potkává Lissana, kterou pak ještě zachrání před lesním Vulcanem. A tak začíná jejich velké přátelství.
Natsu si myslí, že našel dračí vejce, a chce ho nechat vylíhnout. Nikdo ho v tom nepodporuje, kromě Lissany. A tak se o něj začnou společně starat.
A jednoho dne se to vajíčko samozřejmě začne klubat. Avšak nevylíhne se z něj drak, ale malý modrý kocourek s křídly. Najednou se všichni z cechu nějak uklidní a začnou se radovat, jen tak z ničeho nic. Proto ho Natsu s Lissanou pojmenují Happy (štěstí). Tak se o něj starají dál, až jednou dospějí do věku 15 let. Lissana se svými staršími sourozenci Elfmanem a Mirajane, půjdou společně na misi třídy S. Jenže, nešťastnou náhodou se stane nehoda, při které Lissana zemře.
POZOR SPOILER!!!: O 2 roky později Natsu potkává Lissanu v paralelním světě- Edolasu. Dozví se, že Happy je tzv. Exceed, a že byli ny zem sesláni proto, aby zabili drakobijce. Avšak pak byl jejich úkol pozměněn, na úkol dovést drakobijce do Edolasu. Pomocí drakobijecké magie Natsu a ostatní zachrání celý cech a pak se konečně dostanou zpět do Fiore. Objeví se tam i Lissana, kterou do Edolasu přenesla Anima, aby vyvážila oba světy, protože Lissana v Edolasu skutečně zemřela.


Pokud se vám článek líbil a pomohl vám,zanechte prosím koment nebo hodnocení,ať vím,že to nepíšu nadarmo ;p
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama