Pokud nějaký odkaz nefunguje, napište mi na mail milujemepokemony@gmail.com, nebo napište do komentáře!

Květen 2013

Grey Fullbuster

25. května 2013 v 21:03 | Nariko/Sen/Erza |  Fairy tail

Je to jediný ledový mág z Fairy Tail. Jeho zlozvyk je si neustále sundávat oblečení, protože necítí zimu.

Jako většina členu Fairy Tail má velký smysl pro spravedlnost.


Když byl Grey malý, démon Deliora zaútočil na jeho vesnici a zabil Greyovi rodiče. Grey přísahal, že se mu jednoho dne pomstí. Přešel do učení k ledové mágini Ul. A společně s dalším učněm Lyonem je vychovávala k ledové magii. Nutila je téměř bez oblečení běhat ve sněhu, a tím také způsobila Greyovi jeho zlozvyk.

Když se jednoho dne Grey dozvěděl, že se opět objevil Deliora, bez přemýšlení se za ním vydal. V té době byl ještě příliš malý a nezkušený, tudíž Ul věděla, že nemá šanci a společně s Lyonem se ho vydali zachránit.

V poslední chvíli dorazila na místo Ul, ale sama věděla, že nemá na Delioru šanci. Proto použila kouzlo ledové ulity a zapečetila Delioru pod vrstvou ledu, za to však musela zaplatit zničením svého vlastního těla.
Grey však Lyonovi řekl, že Ul zemřela. Lyon ho za to začal nesnášet a jejich cesty se rozešly.

Grey vyhledal svůj cech Fairy Tail a nejprve plnil mise sám, ale poté se přidal k týmu s Natsu, Lucy a Erze.

Tváří v tvář se s Lyonem opět potká, když jdou na misi třídy S. Kde se Lyon snaží rozpustit ledovou ulitu, která je zapečetěná kolem Deliory, kterou vytvořila Ul. Snaží si tak dokázat, že je lepší než jeho mistrině.

Nakonec se Lyonovi podaří ulitu rozpustit.

Díky moci, kterou dala Ul do ledové ulity však Deliora nemůže nadále bojovat.

Ledová ulita se rozpustí a vyteče do oceánu… A v ní je stále duše Ul.

Zde se opět Grey a Lyon rozhodnou jít každý svou cestou… I Lyon si pak najde svůj vlastní cech.

Angel Beats!

24. května 2013 v 16:56 | Michigo/Akira/Mareep |  Angel Beats!


Angel Beats

Rok vydání: 2010
Počet epizod: 13 + speciály
Žánry: Akční, Drama, Fantasy, Komedie, Původní anime, Seinen, Střelné zbraně, Tragédie

Otonashi Yuzuru se probírá na neznámém místě. Hned na to zjistí, že je po smrti, což mu oznámí neznámá dívka s pistolí, Yurippe Nakamura, a taky po něm chce, aby se přidal k jejich skupině, která se rozhodla vzepřít proti bohu. V tomhle světě- světě po smrti- jsou totiž 2 typy lidí. První- boti, 'bohem' vytvořená stvoření, která vzorně chodí do školy a plní své povinnosti, a druhým- povstalci, kterým Yurippe velí, a kteří se rozhodli vzepřít bohu, aby nebyli vymazáni. A proto si za svého nepřítele zvolili 'Anděla', aneb Tachobana Kanade, předsedkyni studentské rady. Jenže co když Anděl vůbec není Anděl, kterého považovali za svého nepřítele?

Ke stažení:
(a jsou i asi 2 speciály..ale to mi poslal kamarád v torrentu a já nevim kde to vzal :D
takže tady jsem nějaký našla,ale nevim jestli to je s titulkama nebo si je musíte stáhnout ;D)

Můj názor:
Líbilo se mi to.Je to velmi smutné anime,avšak v době, kdy jsem na to koukala,byla jsem nějak..bezcitná,tak jsem to tolik neprožívala ;D každopádně si připravte zásobu kapesníků ;p ..a konec byl pěknej :)


Hodnocení: 8/10

(aktualizováno 14.10.2015)

Mirai Nikki

21. května 2013 v 16:50 | Michigo/Akira/Mareep |  Mirai Nikki
Amano Yukiteru žil nudný život. Jeho jediná náplň byla psát si do mobilu deník. Jediná věc, kterou měl, byl jeho deník a imaginární svět. Neměl žádné přátele, i když po nich moc toužil. Avšak jednoho dne, se mu v mobilu začnou objevovat divné zprávy, které ze začátku ignoruje, ale později zjistí, že v těch zprávách je to, co se má stát. Jednoduše řečeno se v mobilu začali ukazovat zprávy o budoucnosti. Bohužel, nevýhody vědět něco o své budoucnosti jsou velké, protože bůh Deus Ex Machina to určil jako hru o přežití. Hru na život a na smrt mezi 12 vlastníky deníků! Zabij všechny a staň se novým Bohem!
Ke stažení:
OVA (speciál) (Mirai Nikki Redial)

Můj názor:
Anime se mi mooc líbilo :3 Byl to muj první krvák,ale fakt se mi to líbilo :D Prostě..dokonalý!Morbidní,odporný,ale skvělý! Rozhodně doporučuju!
Nic pro slabý žaludky ;D ..a nebo nakonec zjistíte že až tak slabej ho nemáte,jako třeba já ;D
A ten speciál je totálně boží!!!Skvěle to zakončili! :)

Hodnocení: 10/10

(aktualizováno 14.5.2014)

Bleach

21. května 2013 v 16:30 | Michigo/Akira/Mareep |  Bleach
Hlavní postava,Ichigo Kurosaki, je obyčejný student střední školy, s vysokou tzv. duševní energií, která čím vyšší je, tím lépe může vidět duchy. Jednou se náhodou v jeho pokoji ukáže Rukia Kuchiki, shinigami(bůh smrti), který čistí světy od zlých duchů hollow. Hollow byl nedaleko od domu a snažil se ublížit Ichigovým sestrám, takže Rukia zaútočila, přičemž nepozorovaný Ichigo vše viděl. Rukia v souboji málem padla, konečně jí došlo, že ji Ichigo vidí a po krátkém seznámení ho probodla katanou, přičemž mu darovala svou duševní sílu shinigami. Ichigo pak Hollowa porazil. Další den se Rukia objeví v jeho pokoji jako zcela normální člověk. Rukia se nemůže vrátit do Společenstva duší, protože by byla potrestána. Zůstává tedy s Ichigem v reálném světě a nutí ho pomáhat lidem. Zvrat ovšem nastane, když jsou pro Rukii posláni dva shinigami ze Společenstva Duší (Soul Society), aby byla popravena. Z důvodu předání svých sil člověku, což je zakázané. Přestože se Ichigo snaží Rukiu bránit, se značnými ztrátami je poražen a snaží se Rukiu dostat zpět. Ztratil i své schopnosti shinigami. Zde se setkáváme s novými postavami, Uraharou Kisukem a jeho obchodem, kteří ho dovednostem opět doučí a poté se Ichigo s přáteli a s Shihouin Yoruichi, jednou z přátel Urahary dostanou do Soul Society, kde se snaží dostat do Seireitei a zachránit Rukii.
Na bleach se můžete online koukat ZDE


Ao no exorcist (Modrý vymítač)

13. května 2013 v 17:40 | Michigo/Akira/Mareep |  Ao no exorcist

Ao no Exorcist

Rok vydání: 2011
Počet epizod: 25 + speciály a film
Žánry: Akční, Dobrodružné, Fantasy, Komedie, Paralelní vesmír, Podle mangy, Shounen, Tragédie
Ao no Exorcist je pětadvacetidílný seriál, který vznikl podle mangy od Kazue Kato. "Svět" samotný vypadá tak, že je rozdělen na dvě části a to na Assiah a Gehennu. Zatímco v Asiahu žijí lidé, v Gehenně démoni. Cestování mezi těmito světy by normálně mělo být nemožné, ale démoni se do Assiahu dokáží dostat tím, že posednou nějakého člověka. Nejsilnější z nich je Satan, jehož duše je tak silná, že ho žádný člověk v sobě neudrží a pokud ho Satan posedne, dotyčný za několik vteřin shoří modrým plamenem.
Proto jsou tu exorcisti, řád poněkud drsnějších "knězů", jejichž úkolem je tyto démony zabíjet a vyhánět z našeho světa. Jedním z nich je i Fujimoto Shirou, který vychovává dva chlapce - Okumuru Yukia a Okumuru Rina, jakoby byli jeho vlastní. Je jediný, kdo se toho úkolu může zhostit, protože oba Okumurové mají takovou malou zvláštnost. Jsou to synové samotného Satana a lidské ženy a Shirou je jediný, kdo dokáže jeho sílu "držet na uzdě". Mladší z nich, Yukio, o tomto údělu dávno ví, a s Shirou to před Rinem tají.


Když Rinovi bude 15 a dokončí základní školu, budou ho chtít zmlátit spolužáci, ale jednoho z nich poseld démon. Kvůli tomu se v Rinovi probudí síla zděděná po Satanovi, takže z něj začnou šlehat modré plameny. Shirou ho bude chránit, jenže ho posedne Satan a tak zemže. Rin vyhledá pomoc u Mephisty, ředitele Střední školy Pravého kříže, a vyučí se exorcistou (vymítačem), jako byl jeho "otec" Shirou, aby už kvůli němu nemuseli umírat lidé, a on mohl zabít Satana.


ONLINE
TADY :)

KE STAŽENÍ

speciál 1 (online)
speciál 2 (online)