Pokud nějaký odkaz nefunguje, napište mi na mail milujemepokemony@gmail.com, nebo napište do komentáře!

Ao no exorcist (Modrý vymítač)

13. května 2013 v 17:40 | Michigo/Akira/Mareep |  Ao no exorcist

Ao no Exorcist

Rok vydání: 2011
Počet epizod: 25 + speciály a film
Žánry: Akční, Dobrodružné, Fantasy, Komedie, Paralelní vesmír, Podle mangy, Shounen, Tragédie
Ao no Exorcist je pětadvacetidílný seriál, který vznikl podle mangy od Kazue Kato. "Svět" samotný vypadá tak, že je rozdělen na dvě části a to na Assiah a Gehennu. Zatímco v Asiahu žijí lidé, v Gehenně démoni. Cestování mezi těmito světy by normálně mělo být nemožné, ale démoni se do Assiahu dokáží dostat tím, že posednou nějakého člověka. Nejsilnější z nich je Satan, jehož duše je tak silná, že ho žádný člověk v sobě neudrží a pokud ho Satan posedne, dotyčný za několik vteřin shoří modrým plamenem.
Proto jsou tu exorcisti, řád poněkud drsnějších "knězů", jejichž úkolem je tyto démony zabíjet a vyhánět z našeho světa. Jedním z nich je i Fujimoto Shirou, který vychovává dva chlapce - Okumuru Yukia a Okumuru Rina, jakoby byli jeho vlastní. Je jediný, kdo se toho úkolu může zhostit, protože oba Okumurové mají takovou malou zvláštnost. Jsou to synové samotného Satana a lidské ženy a Shirou je jediný, kdo dokáže jeho sílu "držet na uzdě". Mladší z nich, Yukio, o tomto údělu dávno ví, a s Shirou to před Rinem tají.


Když Rinovi bude 15 a dokončí základní školu, budou ho chtít zmlátit spolužáci, ale jednoho z nich poseld démon. Kvůli tomu se v Rinovi probudí síla zděděná po Satanovi, takže z něj začnou šlehat modré plameny. Shirou ho bude chránit, jenže ho posedne Satan a tak zemže. Rin vyhledá pomoc u Mephisty, ředitele Střední školy Pravého kříže, a vyučí se exorcistou (vymítačem), jako byl jeho "otec" Shirou, aby už kvůli němu nemuseli umírat lidé, a on mohl zabít Satana.


ONLINE
TADY :)

KE STAŽENÍ

speciál 1 (online)
speciál 2 (online)


Pokud se vám článek líbil a pomohl vám,zanechte prosím koment nebo hodnocení,ať vím,že to nepíšu nadarmo ;p
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama