Pokud nějaký odkaz nefunguje, napište mi na mail milujemepokemony@gmail.com, nebo napište do komentáře!

Listopad 2013

Amnesia

19. listopadu 2013 v 17:51 | Michigo/Akira/Mareep |  Amnesia
Hlavní hrdinkou je dívka,která se jednoho dne vzbudí v jakési kavárně a nemůže si na nic vzpomenout. Snaží se to jejím kamarádům tajit,ale moc to nejde,tak se to nakonec dozví a budou jí pomáhat. Dozví se,že chodí s klukem Shinem.
Jednoho dne všichni z kavárny pojedou na nějaký výlet a tam se jí stane nehoda.
Následně se vzbudí v nemocnici,je opět 4.října, a ona chodí s někým jiným...Postupně se dovídá že cestuje různými světy.
V prvním světě ji doprovází duše Orion,který ví o její amnézii a snaží se jí pomáhat. Po její nehodě však zmizí a objevuje se jen zřídka..

Můj názor:
Anime se mi moc nelíbilo..Asi nejsem fanda tohohle žánru,ale viděla jsem spousty otaku,kterým se tohle anime líbilo. Každopádně já moc nepochopila ani ten konec a celé mi to přišlo takové divné :D Ty kluci se jí strašně vnucovali T_T Ale to je jen muj názor..

Epizody ke stažení:

(zkontrolováno naposled 26.5.2015)Elfen Lied

19. listopadu 2013 v 16:37 | Michigo/Akira/Mareep |  Elfen Lied
Na Zemi vznikl nový druh člověka- diclonius. Liší se od nás svými růžovými vlasy,očima, ale především růžkama na hlavě,díky kterým dokáže ovládat Vektory (neviditelné ruce,které můžou procházet předměty), které se zárověň stávají nástroji smrti,protože dokážou sekat lidská těla jako nic.
Dicloniové jsou drženi v tajných alboratořích,avšak jednoho dne se jedné diclonijce Lucy podaří utéct. Přitom způsobý děsivý masakr. Do hlavy ji však zasáhne kulka a ona spadne do moře a ztratí paměť.
Na pláži ji najde student Kouta a jeho sestřenice Yuka. Vezmou ji domů a když se dívka vzbudí,neumí nic jiného než říkat Nyuu. To však netrvá věčně. Když se opět praští do hlavy,atává se z ní Lucy. Ale jenom na chvíli..
Lucy vyráží hledat vojáci a i někteří speciálně "vychovaní" dicloniové.

Můj názor:
Anime se mi líbilo. Sice to byl hodně krvák a zezačátku mi to vadilo,protože předtím jsem viděla jen Mirai Nikki a nebyla jsem na tolik litrů krve zvyklá ;DD Ale po pár epizodách už to šlo. Líbil se mi příběh a obzvlášť ta část,kde ukazovali Lucyinu minulost...propojenou s Koutou..ale to už bych spoilerovala moc ^^ :D Koukněte se na to,ale připravte se na pořádnej nářez vnitřností ;D (dá se to vydržet,ale pokud máte slabé žaludky tak nedoporučuji.Taková přípravka na tohle by mohlo být Mirai Nikki..ale to je i dost psycho..Dělejte si co chcete,tohle byla jenom malinká rada ;))

Epizody ke stažení:

(zkontrolováno naposled 14.5.2014)

Hataraku Maou-sama!

19. listopadu 2013 v 15:57 | Michigo/Akira/Mareep |  Hataraku Maou-sama
V jiné dimenzi se právě odehrává velký boj mezi králem démonů Sadao a hrdinkou Emilií. Když už se zdá že Sadao má výtězství v kapse, hrdinka Emilia mu zhatí jeho plány,a oba dva jsou nuceni odejít do jiného světa. Oba se ocitnou v Tokiu,avšak nevědí o tom že by tam ten druhý byl taky.
Král démonů umí jenom dobývat svět,teď však musí pracovat v rychlém občerstvení a platit veškeré své výdaje.
Po nějaké době se potká s Emilií a všechno se zamotá...
Můj názor:
Tohle anime je velmi srandovní. Příběh však stojí za nic. Je to takové anime o ničem,ale stojí za to si to pustit, když se chcete pobavit. Přesto jsem ráda, že jsem ho viděla :) Nebyla epizoda, u které bych se nesmála.

Hodnocení: 9/10

Epizody ke stažení ZDE

Online shirai (nutná registrace)

(zkontrolováno 16.3.2015)

Kde koukat na pokémony?

2. listopadu 2013 v 14:06 | Michigo/Akira/Mareep |  Pokémon

Kde koukat na pokémony?


Všechny epizody (anglicky):

VŠECHNY EPIZODY ČESKY


(zatím tam není všechno, Indigová liga,Pomerančové ostrovy a začínám nahrávat Johto,ale nahraju tam vše,co budu moct)

1.GENERACE:


1.série- Indigová liga

Anglický název: Indigo League

Ash Ketchum oslavil své desáté narozeniny a vydává se na pokémonovou cestu. V jeho dobrodružství se k němu přidají kamarádi Misty a Brock, kteří ho budou doprovázet napříč generacemi.

Česky:

Anglicky:


2.série- Pomerančová liga

Anglický název: Orange League

Druhá série seriálu pokémon nese název Pomerančová liga. Již z názvu vyplývá, že se zde náš hlavní hrdina utká s šampionem tohoto souostroví. Dokáže Ash porazit silného trenéra jménem Drake a jeho Dragonita?

Česky:

Anglicky:


2.GENERACE:


3.série- Johtovy cesty

Anglický název: Johto Journeys

Navazující série vás vyzve do dalšího dobrodružství, kde vás budou doprovázet opět Ash, Misty a Brock. V této sérii potkají naši hrdinové i nové pokémony. Dokáže je Ash chytit všechny a stát se mistrem pokémonů?

Česky:

Anglicky:


4.série- Šampionát Johtové ligy
Anglický název: Johto League Championship

Naposled, co Ash zápasil s Whitney, trenérkou stadionu uplynul už nějaký čas. I s jeho přátely se přesouvají do dalších měst získávat další pokémony a hlavně odznaky. Dokáže je shromáždit všechny a stát se šampionem Johtové ligy?

Česky:

Anglicky:


5.série- Hledání mistra
Anglický název: Master Quest

Pátá série je ve znamení Hledání mistra! Kdo se jím stane? Tato série je poslední dobrodružství Ashe, Misty, Brocka, ale taky Ritchieho z Johto Regionu. Ash se vydává z Vířivých ostrovů do Stříbrné hory na Stříbrnou konferenci. Ale předtím musí získat další tři odznaky. Doufejme, že se mu to povede!

České titulky:

Anglicky:

3.GENERACE:


TATO GENERACE NEBYLA PŘELOŽENA DO ČEŠTINY

6.série- Pokračujem'!

Anglický název: Advanced!

Po účasti v Johtové lize se Ash vydává do zcela nového světa s názvem Hoenn. V jeho dobrodružství ho doprovází pouze jeho nejvěrnější pokémon Pikachu. Cestou napříč Hoennem se k němu připojí mladá trenérka May a po několika dnech putování se k trenérům přidává i Brock a Mayin mladší bratr Max, který zde bude zastávat roli Misty, která vždy, když se Brock zamiloval, dokázala odtáhnout do bezpečné vzdálenosti. :D

Anglicky:

7.série- Pokračujem': Výzva!

Anglický název: Advanced Challenge!

Naši hrdinové se opět nacházejí v regionu Hoenn, kde se Ashovi podařilo získat již 3 odznaky. Ani May nelení, svou kariéru začala jako mladá koordinátorka, která vyhrála svou první stuhu. Max naše kamarády pouze doprovází a užívá si. Bohužel nemá žádné pokémony a tak se musí spokojit jen s těmi, co má Ash, May a Brock a těmi, které náhodně potká.


8.série- Pokračujem': Finální zápas

Anglický název: Advanced battle!

V minulé sérii se Ashovi podařilo vyhrát už šest odznaků. Před finální soutěží v Ever Grande jej čekají jenom dva odznaky, ale jeho cesta se musí rozdělit mezi May a jeho, protože May se chce zúčastnit soutěže koordinátorů na Grand Festivalu. Bohužel se na jejich cestách střetávají s nebezpečnými Teamy Magma a Aqua. Splní se Ashovi a May sen, vyhrát tyto soutěže?

Anglicky:

9.série- Park zápasů!

Anglický název: Battle Frontier!

Nová série, Battle Frontier, zavede naše hrdiny do Ashova rodného regionu, do Kanta. Zde se naši kamarádi - Ash, May a Max přihlásí do soutěží (doprovází je také Brock), kde musí porazit mnohem silnější trenéry, než kteří jsou na stadionech. Braini sídlí ve zvláštních stadionech, kde si střádají své symboly, které rozdají vyzyvatelům, když je porazí.

Anglicky:

4.GENERACE:
10.série- Diamant a Perla

Anglický název: Diamond & Pearl

Zbrusu nová série vás zavede za novým dobrodružstvím do regionu Sinnoh. Ash se zde vydává poté, co porazí všechny Frontier Brainy, s Pikachu a Aipomem. V cestě ho bude doprovázet opět Brock a také nová členka týmu, Dawn, která začla svou koordinátorkou kariéru ve městě Twinleaf. Doufám, že se těšíte, protože nové dobrodružství právě začíná!

Česky:

Anglicky:

11.série- DP- Bojová dimenze

Anglický název: DP- Battle dimension

Ash opět po boku Brocka a Dawn se vydávají do nového dobrodružství. Dawn se chce opět stát nejlepší koordinátorkou v celém pokémonním světě a Ash chce zvítězit na všech stadionech v Sinnohu. V této sérii se mu to ale nepovede a bude pokračovat novou sérií s názvem Galaktický zápas!

Česky:

Anglicky:

12.série- DP- Galaktické zápasy

Anglický název: DP- Galactic Battle
 
Toto je dvanáctá série Pokémonních příběhů, která pokračuje započatou sérii Diamant a Perla s hlavními hrdiny Ashem, Dawn, Pikachu a Brockem, kteří pokračují už známým Sinnohem.

Česky:

Anglicky:

13.série- Vítězové ligy oblasti Sinnoh

Anglický název: DP- Sinnoh League Victors

Vyvrcholení série Diamant a Perla zakončuje Ash s jeho přátely na stadioně o titul mistra. Jak dopadne na šampionátu? Dokáže porazit i schopnější trenéry jak je on? A budou se účastnit také Rakeťáci? No uvidíme...

Česky:

Anglicky:

5.GENERACE:14.série- Černý a bílý

Anglický název: Best Wishes - Black & White

Je to první série nové ságy s pokémony páté generace. Ash se zde seznámí s novými přátely a pokračuje za titulem mistra po kontinentu zvaném Unova.

Česky:

Anglicky:


15.série- Černý a bílý- Opačné osudy

Anglický název: Black & White- Rival Deastinies

Anglicky:
http://pokemonepisode.org/watch/season-15-black-and-white-rival-destinies/

16.série- Černý a Bílý-  Dobrodružství v Unově


Anglický název: Black & White- Adventures in Unova

Anglicky:
http://pokemonepisode.org/watch/season-16-black-and-white-adventures-in-unova/


16.série- Černý a Bílý- Dobrodružství v Unově a další


Anglický název:
Black & White- Adventures in Unova and Beyond


Anglicky:
http://pokemonepisode.org/watch/season-16-black-and-white-adventures-in-unova-and-beyond


Další série pokračuje novými výzvami. Ash se setká s trenéry stadionů, které se pokusí, s podporou Iris a Cilana, porazit. Cilan se ukáže být znalcem nejen Pokémonů, ale i Podzemní dráhy. Iris doprovází naše Hrdiny společně se svým Axew a Ash se snaží stát Mistrem Pokémonů.

6.GENERACE:


17.série- Pokemon X a Y

Anglicky:

 
---


Pokemon: The Origin


Speciály:
Česky:


Anglicky:

Zabanované epizody:
(Sledujete je na vlastní odpovědnost.Neručím za vaše zdraví.)

Anglicky:

Chronicles:

Česky:

Anglicky:

Filmy:
(česky dodám později)

Anglicky:

Většinu epizod, tedy vše co mám stažené, budu postupně uveřejňovat na našem kanálu na čeknito :)