Pokud nějaký odkaz nefunguje, napište mi na mail milujemepokemony@gmail.com, nebo napište do komentáře!

Květen 2014

Postava- Dead Master

15. května 2014 v 20:48 | Michigo/Akira/Mareep |  Black★Rock Shooter

Dead Master je dívka vyšší postavy s tmavě zelenými vlasy.
Je to druhé já Yomi Takanashi, která je kamarádkou Mato Kuroi. Ze začátku jsou jejich vztahy dobré, ale postupně začínají křehnout.

Dead Master nosí krátké černé šaty v gotickém stylu Lolita (Dark Lolita) zdobené bílou mašličkou u pasu a černé legíny. Její ruce zdobí černé rukavičky a na hlavě má dlouhé "rohy". Oči má neonově zelené barvy.

Jako zbraň používá velkou černou kosu, která se jmenuje Death Scythe, s touto zbraní dokáže dokonale bojovat. Ale v boji používá nejen kosu, nýbrž i řetězy nebo různé příšery (což jsou její poddaní). Většinu času je doprovázena dvěma velkými lebkami, které také používá v boji (těchto poddaných lebek má samozřejmě více). Také má malá křídla trčící z jejích zad. Dead Master je vysoká 167 cm, zatímco Yomi, její lidská podoba, měří 160 cm.

(zkopírováno z www.postavy.cz)

Postava- Insane Black Rock Shooter

15. května 2014 v 20:46 | Michigo/Akira/Mareep |  Black★Rock Shooter

Insane Black Rock Shooter je velmi zlá a bezcitná. Zničí vše, co jí přijde do cesty a je jedno, jestli je to přítel či nepřítel.
Insane Black Rock Shooter měří asi 165cm. Na rozdíl od Black Rock Shooter, má fialové oči a plamen, jenž plane v jejím oku, má též fialovou barvu, stejně jako její krev. Její vlasy jsou opět ve dvou culících, ale na rozdíl od BRS, jsou od levého oka, až přes levý culík, zakryty částí jejího černého brnění. Na místo bikin má silný hrudní pancíř černé barvy a na nohou má velmi masivní holenní brnění. Jako BRS, má také černé šortky a kápi, ale opasek je delší a kápě je potrhaná. Její zbraně jsou silnější. Na místo Rock Cannonu má "Insane Cannon Lance", což je vlastně Rock Cannon, ale z hlavně vyčnívá mohutná dlouhá čepel. Místo katany nyní zabírá "Insane Blade Claw", meč ve tvaru tesáku, jenž je připevněn na řetězu.


(zkopírováno z www.postavy.cz)

Postava- Black Rock Shooter

15. května 2014 v 20:44 | Michigo/Akira/Mareep |  Black★Rock Shooter
Black Rock Shooter je asi 160 cm vysoká, má velmi bledou pleť a na břiše má dvě velké jizvy. Dva dlouhé černé culíky, zdobí její hlavu, přičemž jeden je kratší než druhý. Má modré oči a v jednom z nich plane jasný modrý plamen. Nosí vysoké černé boty s bílým zipem, černé šortky, na kterých má lehký, světle šedý opasek, černé bikiny a dlouhý kabát s kápí. Na kabátě je jak na límci, tak na zádech bílá hvězda.
Též nosí dvě zbraně, které využívá v soubojích proti ostatním dívkám. Nosí katanu, se kterou umí mistrně zacházet a takzvaný "Rock Cannon", což je obrovská střelná zbraň, ze které může buď střílet rychlými salvami a nebo použít silnější "Charge Shoot".

(zkopírováno z http://www.postavy.cz/)

Black★Rock Shooter

15. května 2014 v 20:09 | Michigo/Akira/Mareep |  Black★Rock Shooter

Black Rock Shooter je "druhé já" Mato Kuroi. Je to dívka ze světa, který byl stvořen z bolesti a utrpení všech dívek na světě. V tomto světě bojuje s ostatními děvčaty, jako například Dead Master nebo Strength. Bojují instinktivně a jsou hnány pocity dívek, které zažívají bolest a těžkosti. Mato Kuroi ale nemá jen jedno vtělení, má také zlejší a mnohem bezcitnější vtělení než je Black Rock Shooter, a to se jmenuje Insane Black Rock Shooter..Co se stane,když jí toto "zlé já" posedne?
To zjistíte,když si to pustíte :3

Online:
(www.shirai.cz -> nutná registrace!)

Můj názor:
Anime bylo poněkud zvláštní..čekala jsem od něj víc,protože jsem často vídávala obrázky z něj a vypadalo to dost zajímavě..a nakonec to bylo o trochu něčem jiném než jsem čekala..Asi jsem od toho zas čekala víc a pak jsem byla zklamaná :D klasika no :D
Nečekejte nic extra..kresba byla celkem pěkná,příběh celkem taky,i když jsem si myslela že to bude o úplně něčem jiném,a dost věcí mi nedocházelo..ale když o tom popřemýšlíte,začne vám to dávat smyl :) (nebo taky ne žejo ;D)
Nebyl to propadák,ale ani žádnej zázrak..:)

Hodnocení: 5/10


(Naposled zkontrolováno 15.5.2014)
Natsume Yuujinchou

13. května 2014 v 19:48 | Michigo/Akira/Mareep |  Natsume Yuujinchou

Natsume Yuujincou má zvláštní schopnost- vidět duchy.Není to zrovna vlastnost,kteruóu by se mohl na potkání chlubit,protože když byl malý,děti se mi kvůli tomu smáli,nikdo mu nevěřil,a Natsume to měl v té době hodně těžké.
Jednoho dne však zdědí knihu (Kniha přátel) plnou podivných jmen,po své zesnulé babičce Reiko.
Jednou,když bude utíkat před Yokai-em (Yokai= tak se nazývají duchové v tomto anime),omylem protrhne pečeť,a tak odpečetí Yokaie Madaru.Ten nejprve na Natsumeho zaútočí,protože chce Knihu přátel.
Od něj se taky dozví,že mezi vlastníkem knihy a Yokai,jejichž jména obsahuje,existuje svazující kontrakt. Natsume je přesvědčený kontrakty zrušit a osvobodit tak všechny Yokai v knize.
Proto Madaru nakonec přesvědčí,ať mu pomůže vrátit všechna jména,a pokud při to zemře,ať si knihu nechá.
Od té doby jsou jeho dny naplněny snahou vracet oněm duchům svobodu..avšak někteří prahnou po pomstě..


Můj názor:
Bohužel jsem nevěděla,že anime má 4.série,takže jsem nejrpva začala koukat na 3.a až v 7.epizodě mi došlo,že muselo být i něco předtím :D ..anime mám rozkoukané,celkem se mi líbí,je to taková oddechovka,takže je dobré to rychle zkouknout,než si najdete něco,co vás bude víc bavit ;D každopádně moc pěkná kresba,pěkný příběh.Anime do pohody :)

Ke stažení:
(pouze slovenské titulky)
4.epizoda
5.epizoda