Pokud nějaký odkaz nefunguje, napište mi na mail milujemepokemony@gmail.com, nebo napište do komentáře!

Postava- Insane Black Rock Shooter

15. května 2014 v 20:46 | Michigo/Akira/Mareep |  Black★Rock Shooter

Insane Black Rock Shooter je velmi zlá a bezcitná. Zničí vše, co jí přijde do cesty a je jedno, jestli je to přítel či nepřítel.
Insane Black Rock Shooter měří asi 165cm. Na rozdíl od Black Rock Shooter, má fialové oči a plamen, jenž plane v jejím oku, má též fialovou barvu, stejně jako její krev. Její vlasy jsou opět ve dvou culících, ale na rozdíl od BRS, jsou od levého oka, až přes levý culík, zakryty částí jejího černého brnění. Na místo bikin má silný hrudní pancíř černé barvy a na nohou má velmi masivní holenní brnění. Jako BRS, má také černé šortky a kápi, ale opasek je delší a kápě je potrhaná. Její zbraně jsou silnější. Na místo Rock Cannonu má "Insane Cannon Lance", což je vlastně Rock Cannon, ale z hlavně vyčnívá mohutná dlouhá čepel. Místo katany nyní zabírá "Insane Blade Claw", meč ve tvaru tesáku, jenž je připevněn na řetězu.


(zkopírováno z www.postavy.cz)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kulrano Kulrano | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 21:05 | Reagovat

Pokrasnenie armpit delivers inconvenience, aches. to Carry trip in the hospital is not appropriate. Bulge under the muscle cavity may turn out to be dangerous disease. However often it is consequence frequent use antiperspirants with aluminum, non-compliance rules personal hygiene, intense sweating. Redness triggers a close clothing, infected razor-affiliation, the virus.
<a href=http://armpit.info/the-whole-truth-about-the-painless-lump-in-armpit>painless lump in armpit</a>  
Pain under the arm, inflammation, lump getting warm? This is the ulcer that will cut from the surgeon, then take antibiotics. First cost ointments, antibacterial drugs. If the process is started, need surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama